Lovas Iskola

Ahol játszhatsz és tanulhatsz is egyben a lovakról!

Lovas filmek:

Pata-csata

Egy viharban a vándorcirkusz elveszít egy kis zebracsikót. Egy lótenyésztő talál rá, és hazaviszi a farmjára. A kis zebra, Csíkos hamar megbarátkozik a farmon élő állatokkal. A farm mellett elterülő galopp-versenypálya elvarázsolja, és csak egy célja van, hogy ő is induljon a     versenyen és nyerjen. Kitartásának, bátorságának és barátainak            köszönhetően az álma valóra válik.

------------------------------------------------------------------------------

A suttogó

Magával ragadó történet egy családról, melyben a kislány súlyos sérüléseket szenved egy lovasbaleset során, ami nemcsak testi, hanem lelki sebeket is okoz neki és lovának is. Ezért az édesanyja egy suttogó segítségét kéri, aki olyan különleges képességel rendelkezik, hogy belelát a lovak lelkébe. Türelmével, érintésével lecsillapítja, meggyógyítja a megvadult lovakat. A suttogó közreműködésével együtt nyeri vissza lelki békéjét a ló és lovasa.

-----------------------------------------------------------------------------------

Hidalgó - A tűz óceánja

A hagyomány szerint a 3000 mérföldnyi sivatagi versenyen csak a legkiválóbb arab telivérek és gazdáik vehetnek részt. Ezúttal azonban egy különös, új versenyző érkezik, egy amerikai cowboy, aki szembenéz a nem mindennapi kihívással. A résztvevők a túlélésért küzdenek élet-halál harcot vívnak a sivatagban.

Az álmodó

Megkapó történet egy kislányról, egy szerető szívű apáról és egy törött lábú versenylóról. Egy napon a kislány lehetetlennek tűnő kéréssel fordul apjához, szeretné, ha meggyógyítanák Szonyát, hogy ismét versenyezhessen.

Fekete Szépség

Megható családi film egy különlegesen szép és okos lóról. Fekete Szépség egyetlen hibája, hogy túlontúl bízik az emberekben, mivel első gazdáitól sok szeretetet kapott. Sok kaland és viszontagság után végül új otthonra és igaz barátra talál.

easy installation

Weblap látogatottság számláló:

Mai: 3
Tegnapi: 1
Heti: 8
Havi: 4
Össz.: 26 412

Látogatottság növelés
Oldal: Lovas filmek
Lovas Iskola - © 2008 - 2024 - lovas-iskola.hupont.hu

A weblap a HuPont.hu weblapszerkesztő használatával született. Tessék, itt egy weblapszerkesztő.

ÁSZF | Adatvédelmi Nyilatkozat

A honlap készítés ára 78 500 helyett MOST 0 (nulla) Ft! Tovább »